'Cause this is ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
'Cause this is ...

.. the Chicago way.

Log in

I forgot my password



Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Thu Sep 21, 2023 6:58 am
Latest topics
» Нашите Приятели
Le Vieux Caffè EmptyMon Mar 19, 2012 8:04 pm by Skylar.

» Le Vieux Caffè
Le Vieux Caffè EmptyMon Mar 05, 2012 5:58 pm by One in million

» Looking for RP buddy.
Le Vieux Caffè EmptyMon Mar 05, 2012 2:02 pm by Guest

» Everything else.
Le Vieux Caffè EmptySun Mar 04, 2012 3:12 pm by Guest

» Какво казва аватара за мен?
Le Vieux Caffè EmptySat Mar 03, 2012 6:56 pm by One in million

» Кой е следващия според вас?!?
Le Vieux Caffè EmptySat Mar 03, 2012 6:55 pm by One in million

» На кой аватара от двата преди вас
Le Vieux Caffè EmptySat Mar 03, 2012 6:55 pm by One in million

» Да докажем, че можем да броим до 1000
Le Vieux Caffè EmptySat Mar 03, 2012 6:55 pm by One in million

» Асоциации
Le Vieux Caffè EmptySat Mar 03, 2012 6:55 pm by One in million


You are not connected. Please login or register

Le Vieux Caffè

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Le Vieux Caffè Empty Le Vieux Caffè Tue Feb 21, 2012 9:56 am

Skylar.

Skylar.
You better run, better run faster than my bullet.

Le Vieux Caffè Le-vieux-cafe--the-old-cafe-bar-mark-hendrickson

https://heroes-villains-rpg.canadaboard.net

2Le Vieux Caffè Empty Re: Le Vieux Caffè Thu Mar 01, 2012 11:08 am

One in million

One in million
You better run, better run faster than my bullet.

Днешния ден беше прохладен и спокоен,без никакви новини за престъпници. Бях получила информация, че мога да намеря в Le Vieux Caffè известната престъпничка с прякор Нана.
Влязох в кафенето без страх, наистина бе необичайно дама като мен да се носи по нея места, но до сега нищо не ме е спирало да си върша перфекно работата. Всички ме изгледаха подозрително и приказките престанаха. След малко се появи един мъж:
-Я гледай ти, една дама е посетила нащо местенце. Да те почерпим с бира или не пиеш по такива места. - усмихна се злобно - Оу май не са ти казвали да дириш сама по тези места, могат да бъдат опасни.
Той ми хвана ръката и ме придърпа към себе си и аз го ударих и той ме пусна. Тръгна да вади пистолета си, но аз бях по-бърза:
-На твое не бих го направила. А ти май си сбъркал жената с която да си играеш. Нищо не съм дошла да ви правя, но винаги мога да го променя това. Искам да си прекарам спокойно срещата с събеседника, когото очаквам.
Тъкмо очаквах да ми скочи, но Нана дойде и той отстъпи.

3Le Vieux Caffè Empty Re: Le Vieux Caffè Fri Mar 02, 2012 12:05 pm

Guest


Guest

Влязох спокойно в кафето, брадичката ми се бе вирнала предизвикателно нагоре, а очите ми святкаха гневно. Коя бе тази, дори и детектив, за да си мисли, че ще залови мен?Мен?Та дори най-опитният престъпник не можа да ме открие и надхитри при една престрелка. Бях жена и знаех как да контролирам умовете на мъжете, затова очаквах, че в лицето на детективката, чието име разбрах доста по -късно, виждах едно голямо предизвикателство.
Лятната ми рокля приплепна по тялото ми, вятъра разроши косите ми и наистина имах доста застрашителен вид, но се усмихнах отново....най-добрата тактика е да не внасяш смут и когато най-малко очакват да избягаш.
Седнах на една маса, всичко бе притихнало, клиентите наблюдаваха зрелището, а Амели е ме изпускаше от поглед, сякаш бях толкова глупава да избягам. Направих й жест да седне до мен и кръстосах крака, като преждевременно поръчах нещо силно. Текила.

4Le Vieux Caffè Empty Re: Le Vieux Caffè Sat Mar 03, 2012 7:07 pm

One in million

One in million
You better run, better run faster than my bullet.

Както се очакваше влезе мис престъпност. Гледаше ме с забавни пламъчета в очите. Еми какво се очакваше добрите винаги бяха скучни. По нейния вид разбирах ,че знае коя съм и защо съм тук. Мислех дали да не я попитам за попитам Карн Нюман, оцепника от бандата, но реших да го оставя за по-късна тема в разговора. Знаех, че бандата й и тя не са под командването на No Name.
Готова бях да се обзолажа и главата си, че тя определено не бе имала лек живот, но се бе хванала в ръце и да се озове в тъй известната банда. Не се занимавах да преследвам банди, занимаващи се с ограбване на банки и тн. Интересуваха ме големите убиици, който можеха да си позволят да притежават хора.
Поръчих си един скоч и заговорих:
-Много съм изненадана, че прие поканата и дойде. Обзалагам се, че имаш да мислиш коя банка да ограбите дружинката. Мога от сега да те успокоя, че нямам намерение да се занимавам с вас. Аз съм по убииците, а не по градците. До колкото чух банката на шеста улица имат проблем с охраната и една седмица са лесна зона. А знаете, че там едни от богаташите на града си свагат парите.

5Le Vieux Caffè Empty Re: Le Vieux Caffè Sat Mar 03, 2012 9:15 pm

Guest


Guest

-Не ми казваш нищо ново миличка-усмихнах се подигравателно и пренебрежително махнах с ръка, след което й направих знак да седне. Не знаех какво точно иска от мен, но още с идването си бях наясно, че не аз съм заветната й цел, а по-скоро пионка или стъпало към бъдещият й успех. За щастие нямаше какво да крия от нея, по простата причина, че нашата банда бе единствена по рода си и нямахме общо с другите, бяхме нещо като отцепници и в случаи като този ни беше в полза.
Отпих от текилата, която предвидливо си поръчах и заговорих русокоската:
-Кажи какво искаш, защото имам работа и не мисля да си губя целият ден с теб.

6Le Vieux Caffè Empty Re: Le Vieux Caffè Mon Mar 05, 2012 5:58 pm

One in million

One in million
You better run, better run faster than my bullet.

Тази определено само напираше да се махам. Вече определено ми ставаше досадно. Другия проблем, който беше че имахме 5 години разлика. Но това не ме плашеше. Реших просто да карам направо:
-Да знаеш нещо за Карн Нюман? - попитах и тоз момент усетих, че се задава буря.
Чух как до главата ми се зарежда пистолет... Щрак ... и се упря до главата ми.
Както се очакваше слуховете бяха верни, че тоз Карн има големи връзки, хем че беше избягал от бандата. Знаех, че и бандата го преследваше, както той и тях.
Реших направо да изчезвам. Хванах скоча и го захвърлих към очите му. Той стреля, но бе насляпо.
Шчупих ботилката в главата на един и извадих пистолета си. Бързо си поправих път към изхода.
Излязох на улицата, кодето ме лъхна свец вятър и ме огря слънцето.
Знаех, че всички нападнаха Нана, защото тя щеше да се измъкне по-лесно, но разразлика от нея аз вече знаех, къде се намира. Имах още малко време преди да ударя.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum